DE VELE GEZICHTEN ERACHTER...

Met ongeveer 25 mensen doen wij ons uiterste best om de best mogelijke pot- en groenteplanten te leveren. Sinds 1908 is de familie Valstar bezig in de glastuinbouw. Ooit is de plantenkwekerij begonnen met plat glas op een heel klein tuintje. Ruim een eeuw later en twee generaties verder is de plantenkwekerij gevestigd op acht hectare en voorzien van alle modernste technieken.

Jan Valstar

Jan Valstar

De grote kracht achter Plantenkwekerij Valstar! Leidt met zijn jarenlange ervaring het bedrijf in goede banen. Zijn hart ligt bij de groente- en bloeiende planten. Staat met een sterk team voor u klaar!


E.
jan.valstar@valstarplant.nl
T. +31 (0)6 51 48 54 54

Tim Breugem

Tim Breugem

Tim leidt de organisatie in goede banen. Dé man die als directielid op allerlei vlakken het bedrijf op rolletjes laat lopen.

 
E. tim@valstarplant.nl
T. +31 (0)6 39 09 79 43

Arco van der Hout

Arco van der Hout

Onze kracht op het gebied van groenteplanten verkoop! De aangewezen persoon om alles te weten te komen over onze producten! Hij komt graag bij u langs om uit te leggen wat wij voor uw bedrijf kunnen betekenen.


E.
arco@valstarplant.nl
T. + 31 (0)6 29 53 88 96

Jolanda Nieuwenhuijze

Jolanda Nieuwenhuijze

Dé vrouw van de buitendienst en weet u tevens alles over onze bloeiende planten te vertellen.

E. jolanda@valstarplant.nl
T. + 31 (0)6 24 86 10 86

Eveline Gouw

Eveline Gouw

Doet de binnendienst verkoop binnen het bedrijf. Zij kan u helpen en weet alle ins and outs over onze planten. Neem gerust contact met haar op!


E. info@valstarplant.nl
T. +31 (0)174 212 021

Lucas Hubert

Lucas Hubert

Onze senior adviseur die met zijn jarenlange ervaring met een helikopterblik de teelt en de details in de gaten houdt. Als interne adviseur houdt hij overzicht en overziet het totale proces.  


E.
lucas@valstarplant.nl
T. +31 (0)174 212 021

Jos de Vries

Jos de Vries

Dé teeltman die alles weet en doet om onze groente en bloeiende planten het naar hun zin te maken. In beide producten specialist! Elke uitdaging in het teeltproces gaat hij aan. 

E. jos@valstarplant.nl
T. +31 (0)6 44 32 78 86

Folkert van Staalduinen

Folkert van Staalduinen

Een teeltman met passie en verstand van onze teelt. Hij doet er alles aan om onze planten in de juiste kwaliteit bij de consument in huis te krijgen! 


E. folkert@valstarplant.nl
T. +31 (0)6 39 12 17 87

Hans Verbeek

Hans Verbeek

Dé teeltman die alles weet en doet om onze potrozen te laten stralen. Zijn passie!


E. hans@valstarplant.nl
T. +31 (0)6 30 00 88 30

Blockquote icon

We stemmen onze productie exact op uw wensen af!

- Arco van der Hout -